INWEMER System sp. z o.o.

Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
27,70 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Bielawa, Dolnośląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu w czystości zewnątrz budynku: odśnieżanie w okresie zimowym, koszenie, grabienie, zamiatanie, wyrzucanie śmieci
  • inne prace porządkowe
  • Miasto: Bielawa, 1 Maja
  • Godziny pracy: od 6.00 do 9.00, od pon. do pt.
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
Korzyści dla kandydata
  • stabilną pracę
  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina
  • wsparcie Koordynatora

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób.

Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.