Adecco Poland Sp. z o.o.

Pracownik Magazynowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 500,00 - 4 800,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa na zastępstwo
Miejsce zatrudnienia
Kąty Wrocławskie (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • kompletowanie zamówień,
  • przegląd, naprawa deskowań i rusztowań,
Wymagania (oczekiwane)
  • nastawienie na efektywną pracę zespołową.
  • rzetelność i sumienność,
Korzyści dla kandydata
  • bezpłatną kawę i herbatę
  • bezpłatne posiłki regeneracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • bezpłatny transport z wybranych miejsc
  • opiekę przy wdrażaniu do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.