OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

Pracownik/czka Działu Realizacji Zamówień Internetowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Brzezińska 27/29, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Pakowanie produktów oraz zamówień internetowych;
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi (przewoźnik).
  • Realizacja zamówień Klientów na etapie kompletacji oraz przygotowania do wysyłki;
  • Wspieranie przewoźnika w załadunku zamówień na jednostkę transportową;
Wymagania (oczekiwane)
  • Dyspozycyjność, otwartość na wyzwania.
  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office);
  • Umiejętność współpracy;
  • Podstawowa wiedza z obszaru pracy na magazynie;
  • Dokładność;
  • Uprawnienia na wózki będą dodatkowym atutem;
Korzyści dla kandydata
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Świetną atmosferę i dobre warunki pracy.
  • możliwość pracy zdalnej
  • paczki świąteczne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • parking dla pracowników
  • Pakiet szkoleń i certyfikaty
  • elastyczny czas pracy
  • Wyprawki szkolne dla dzieci
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Kartę MultiSport
  • Zniżki na produkty firmowe
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie nauki języków
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.