Colliers Poland Sp. z o.o.

Praktykant / Praktykantka w dziale ESG

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie analiz zrównoważonego budownictwa (bazując na przykładach);
  • zbieranie, opracowywanie i przygotowywanie zestawień danych (np. badanie rynku, konkurencji);
  • przygotowywanie analiz szans i ryzyk klimatycznych;
  • wykonywanie prezentacji w PowerPoint na bieżące potrzeby zespołu.
  • wsparcie zespołu w zadaniach związanych z raportowaniem, liczeniem śladu węglowego (według GHG), odnawialnymi źródłami energii;
Wymagania (oczekiwane)
  • znasz język angielski na poziomie min. średniozaawansowany (praca z anglojęzycznymi raportami oraz dokumentacją);
  • jesteś studentem/ką kierunku technicznego (preferowane kierunki: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, ekologia, architektura krajobrazu, inne kierunki związane ze zrównoważonym rozwojem);
  • interesujesz się działaniami z zakresu CSR, ESG, ochrony środowiska;
  • dobrze znasz pakiet MS Office (Word, PowerPoint, Excel);
  • jesteś osobą kreatywną, wnikliwą i pomysłową.
Wymagania (mile widziane)
  • pierwsze doświadczenie związane z branżą nieruchomości / procesami inwestycyjnymi;
  • obsługa narzędzi związanych z AI.
Korzyści dla kandydata
  • strefa relaksu
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019 oraz 2021, 2022 i 2023.
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość zebrania doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie;
  • szeroki wachlarz zadań;
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie)
  • przyjazna atmosfera
  • opieka psychologiczna
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (home office / biuro);
  • owoce
  • miłą i przyjazną atmosferę praktyk;
  • wymiar praktyk: ok. 30 godzin w tygodniu;
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia i kursy
  • Akademia ESG
  • możliwość zaliczenia praktyk wymaganych w toku studiów;
  • firmowa biblioteka

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.