HERMES FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Process Excellence Trainer (Greenfield project)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Iłowa (powiat żagański), Lubuskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowywanie narzędzi treningowych (metod, list kontrolnych, matryc kompetencji),
  • Współpraca przy projektach logistycznych w celu dalszego rozwoju i optymalizacji procesów,
  • Współudział w budowaniu modelu treningowego dla trenerów wewnętrznych,
  • Prowadzenie warsztatów doskonalących dla trenerów wewnętrznych (Train the Trainer),
  • Rozwój systemu szkoleń w zakresie wdrażania Doskonałości Operacyjnej (Operational Excellence),
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnianie metod pracy,
  • Budowanie świadomości przestrzegania zasad BHP i ergonomii pracy.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1/b2).
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji warsztatów/szkoleń,
  • Silne rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Niezależny, zorganizowany i samodzielny sposób pracy,
  • Wykształcenie wyższe,
Korzyści dla kandydata
  • Gwarancję stabilnej pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie typu greenfiled,

Jesteśmy Hermes Fulfillment — zorientowaną na klienta firmą Otto Group zajmującą się magazynowaniem i logistyką zwrotów. W naszych obiektach w Niemczech, Polsce, Czechach i Szwajcarii przechowujemy i pakujemy artykuły dla sklepów takich jak OTTO, bonprix i About You.

Naszym celem jest być jednym z trzech największych dostawców usług w Europie do 2028 roku.