Green Cell

Product Manager (kategoria EV)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Kalwaryjska 33, Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozpoznawanie potrzeb konsumentów i wdrażanie rozwiązań w przyszłych produktach Green Cell z obszaru EV
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży i planowania operacyjnego
  • Zarządzanie i optymalizacja bieżącego portfolio kategorii poprzez przygotowanie krótko-, średnio- i długoterminowej strategii w zakresie aktywacji produktów, ustalania cen, prognozowania i dystrybucji
  • Aktywowanie produktów poprzez odpowiednią komunikację marketingową i działania detaliczne
  • Zarządzanie rachunkiem zysków i strat kategorii
  • Mierzenie i raportowanie wyników działań promocyjnych
  • Analizowanie danych sprzedażowych i rynkowych w celu określenia bieżących trendów i przyszłych możliwości
  • Prowadzenie procesu rozwoju produktu od pomysłu do wprowadzenia na rynek (NPI) dla kategorii EV
Wymagania (oczekiwane)
  • Jeśli jesteś użytkownikiem samochodu elektrycznego i wierzysz, że ten kierunek jest przyszłością !! Aplikuj - szukamy pasjonaty samochodów elektrycznych
  • Doświadczenie w rynku EV i znajomość zagadnień związanych z samochodami elektrycznymi na rynku polskim i europejskim
  • Analityczne myślenie i umiejętność podejmowania decyzji opartych na danych
  • Umiejętności zarządzania produktami
  • Umiejętność przedstawiania skomplikowanych danych w jasny i zrozumiały sposób
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1)
Wymagania (mile widziane)
Znajomość rynku elektromobilności będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla kandydata
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • strefa relaksu
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
O firmie

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.