EAGLE RECRUITMENT GROUP

Product Manager (make-up)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
17 500,00 - 19 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie cyklem życia produktu: podejmowanie decyzji dotyczące aktualizacji, modyfikacji lub wycofania produktów z oferty, w zależności od wyników sprzedażowych, zmieniających się preferencji konsumentów i trendów na rynku
  • Współpraca z działem technologii i graficznym: w zakresie tworzenia nowych mas produktów i projektów opakowań
  • Przygotowanie strategii cenowej: ustalanie cen, strategii promocyjnych i pozycjonowania produktów
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży: opracowanie skutecznych kampanii reklamowych i strategii promocyjnych, jak również w analiza wyników sprzedaży i dostosowywanie strategii
  • Rozwój produktu: kreacja nowych produktów od pomysłu po wprowadzenie na rynek (implementacja produktów u największych klientów sieciowych/ drogeryjnych)
  • Analiza rynku i trendów: analiza rynku kosmetycznego, monitorowanie konkurencji i przewidywanie trendów w kategorii make-up
Wymagania (oczekiwane)
  • Świetna znajomość rynku kosmetycznego: znajomość trendów kosmetycznych w kategorii make-up
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie: zdolność do wyznaczania priorytetów i monitorowania postępów w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne: umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku: min. 2 lata w branży kosmetycznej jako Product/ Brand Manager
  • Umiejętności analitycznego myślenia: zdolność do wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
  • niezbędne narzędzia pracy: (laptop, telefon, auto służbowe)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku: praca w firmie, która jest liderem na rynku kosmetycznym
  • parking dla pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
  • Klarowny system premiowy: dodatkowa premia miesięczna
  • Niezbędne narzędzia pracy: (laptop, telefon, auto służbowe)
  • Benefity pozapłacowe: grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole: możliwość awansu w strukturach firmy
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wysokie wynagrodzenie zasadnicze