FA Krosno S.A.

Project Leader

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Generała Leopolda Okulickiego 9, Krosno, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie raportów dot. prowadzonych projektów dla zarządu firmy
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych z klientami, zapewnienie odpowiedniej komunikacji i zrozumienia wymagań klienta
  • Nadzorowanie realizacji projektu w zakresie parametrów jakościowych
  • Koordynowanie bieżących uzgodnień z klientem podczas realizacji projektu
  • Analiza zapytań ofertowych i podział zakresu pracy pomiędzy członków zespołu
  • Monitorowanie realizacji projektu w zakresie terminów, budżetu oraz zgodności z zakresem rzeczowym
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie kalkulacji kosztowych
  • Tworzenie i analiza harmonogramów
  • Tworzenie zespołu projektowego i kierowanie jego pracą
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie zarządzania projektami biznesowymi
  • znajomość metodologii zarządzania projektami, znajomość Microsoft Project
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • wykształcenie wyższe techniczne –preferowany kierunek mechaniczny
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z klientami oraz zespołem projektowym
  • dobra znajomość francuskiego
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym języka technicznego
  • zdolności organizacyjne, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności
  • znajomość branży automotive i jej wymagań (APQP, PPAP) – mile widziana
  • samodzielność oraz terminowość w realizacji przydzielonych zadań
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników).
  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach

FA Krosno jest wiodącym producentem sprężyn gazowych w Europie dla branży motoryzacyjnej. Współpracujemy bezpośrednio z producentami samochodów osobowych, ciężarówek oraz autobusów. Projektujemy unikalne rozwiązania konstrukcyjne w oparciu o specyfikacje i wymagania klientów.

W procesie wytwarzania stosujemy zaawansowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz zautomatyzowane procesy technologiczne wszystko po to, by osiągnąć zadowolenie klienta oraz pozycję lidera na rynku europejskim.

FA Krosno S.A. posiada Certyfikat IATF 16949, który jest potwierdzeniem zasad wg jakich zorganizowana i zarządzana jest firma.

Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV!