Fitech Sp. z o.o.

Project Manager

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • ustalasz z klientem zakres i wymagania projektu
  • planujesz i kontrolujesz projekt pod kątem harmonogramu i budżetu
  • komunikujesz się z klientem w zakresie biznesowym oraz podstawowym technicznym
  • aktywnie współpracujesz i koordynujesz działania zespołów projektowych
  • przekazujesz i konsultujesz wymagania projektu z zespołem projektowym
  • organizujesz wizyty klienta w siedzibie Fitech oraz odwiedzasz klienta w jego siedzibie
  • bierzesz udział w tworzeniu ofert i negocjacjach handlowych
  • zarządzasz projektami budowy maszyn i linii montażowych i urządzeń testujących
  • raportujesz postępy i zagrożenia w prowadzonych projektach do Dyrektora Operacyjnego
Wymagania (mile widziane)
  • jesteś dobrze zorganizowany, terminowy i posiadasz potencjał do kierowania projektami
  • potrafisz współpracować w zespole
  • jesteś kreatywny i posiadasz inicjatywę w rozwiązywaniu problemów
  • znasz dobrze j. angielski
  • posiadasz podstawową wiedzę elektroniczną – potraktujemy to jako dodatkowy atut
  • znasz podstawowe zasady zarządzania projektami
  • jesteś gotowy do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • posiadasz doświadczenia związane z organizacją projektu lub produkcji
  • znasz dobrze pakiet MS Office (w tym MS Excel)
  • potrafisz budować trwałe, pozytywne relacji z innymi
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do otoczenia
  • posiadasz dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika, budowa maszyn, zarządzanie produkcją i projektami)
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • parking dla pracowników
  • stabilną perspektywę zatrudnienia
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata
  • inicjatywy dobroczynne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • brak dress code’u
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • pełne wsparcie w zakresie rozwoju na stanowisku pracy
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • spotkania integracyjne
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj