Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. Z o.o.

Projektant Grafiki i Form Opakowań

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Jugowicka 10C, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Projektowanie from i grafiki opakowań, tworzenie renderów oraz samodzielne przygotowanie projektów do druku;
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami.
  • Śledzenie światowych i krajowych trendów w kosmetyce i projektowaniu opakowań;
  • Umiejętność szukania i korzystania z inspiracji graficznych;
  • Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki;
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość programu SketchUp na poziomie pozwalającym na modelowanie, mapowanie brył opakowań produktów kosmetycznych i tworzenie ich fotorealistycznych wizualizacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie wyższe plastyczne, projektowe, związane z grafiką użytkową (ASP);
  • Znajomość specyfiki i trendów w branży beauty;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu opakowań i DTP (wymagane portfolio);
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania;
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozwój zawodowy;
  • parking dla pracowników
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy i jej marek;
  • Zniżki na kosmetyki Farmona oraz zabiegi SPA.
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Interesującą i pełną wyzwań współpracę w gronie profesjonalistów;
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze odkrycia kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody takie jak Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/