PROJPRZEM MAKRUM S.A.

Projektant Konstrukcji Aluminiowo - Szklanych

ul. Czołgowa 4, Złotniki (powiat poznański), Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowywanie projektów wykonawczych i warsztatowych w systemach aluminiowo - szklanych (np. Aluprof/Yawal/Aluron),
  • Dobór i optymalizacja rozwiązań technicznych, odpowiedni dobór szkła oraz optymalizacja wybranych rozwiązań konstrukcyjnych, czynny kontakt z konstruktorem,
  • Czynny kontakt z budową, uczestnictwo w naradach.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość zagadnień z branży szklarskiej,
  • Kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego,
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji,
  • Umiejętność przeprowadzania technicznej analizy dokumentacji projektowej,
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • Praktyczna znajomość systemów fasadowych oraz ich zastosowania w projektowaniu,
  • Znajomość programu Auto Cad,
  • Znajomość programów do kalkulacji systemów aluminiowych, w tym szczególnie "Licz Okno",
Wymagania (mile widziane)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość samorealizacji,
  • Zniżki na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE.
  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS,
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
PJP Makrum S.A. to spółka specjalizująca się w realizacji Projektów Przemysłowo-Budowlanych. Wyróżniającą cechą spółki, tworzącą jej konkurencyjność, jest synergia segmentów działalności dla pełniejszego i bardziej efektywnego zaspokajania potrzeb rynku. PJP Makrum S.A. dynamicznie rozwija się, umacniając swoją pozycję na rynku w branży konstrukcji elewacji aluminiowo-szklanych oraz elewacji wentylowanych. Wybierając naszą firmę, inwestujesz w przyszłość i komfort Twojego projektu.