Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Projektant Pracowni Architektonicznej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie projektów wykonawczych architektoniczno-budowlanych.
  • Koordynacja projektów wielobranżowych.
  • Prowadzenie nadzoru autorskiego na budowę.
  • Opracowywanie projektów budowlanych w zakresie zagospodarowania terenu oraz obiektów architektoniczno-budowlanych.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy.
  • Modelowanie 3D obiektów i modeli zbiorczych w programie Revit.
  • Aktywny udział w budowaniu strategii rozwoju firmy.
  • Przygotowywanie zestawień wyposażenia i stolarki.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów.
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku architektury.
  • Dyspozycyjność oraz wysoki stopień samodyscypliny.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z różnymi branżami.
  • Doskonała obsługa komputera, w tym programów AutoCAD, Revit i oprogramowania zawodowego.
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta lub podobnym.
  • Dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Korzyści dla kandydata
  • firmowa drużyna sportowa
  • ubezpieczenie na życie
  • świętowanie Bożego Narodzenia
  • owoce
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w projektowaniu przemysłowym.
  • Zatrudnienie w firmie oferującej kompleksowe podejście do budowy i modernizacji instalacji przemysłowych, która jest częścią największej Grupy Technologicznej ASE na polskim rynku.
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • praktyka TAI-CHI
  • karta Multisport
  • dofinansowanie nauki języków
  • Dołączenie do zespołu, aby zrealizować swoje ambicje i rozwijać się w eksperckim środowisku branży architektonicznej!
  • parking dla pracowników
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w projektowaniu obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego.
  • brak dress code’u
Jesteśmy BIPRORAF Sp. z o.o., firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku. Nasza specjalizacja to projektowanie i nadzór inwestorski w branżach paliwowej, rafineryjnej, chemicznej, energetycznej oraz w instalacjach LPG i LNG. Od kilku lat świadczymy kompleksowe usługi modernizacji instalacji przemysłowych, zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania. Firma jest częścią Grupy Technologicznej ASE i liderem w branży rozwijania nowoczesnych technologii wspomagających transformację energetyczną i zrównoważony rozwój przedsiębiorstw.