Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

Przedstawiciel ds. sprzedaży międzynarodowej / Міжнародний торговий представник

Miejsce zatrudnienia
Stąporków (powiat konecki), Świętokrzyskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie rzetelnych rozliczeń zrealizowanych transakcji oraz aktualizowanie bazy danych kontrahentów a także monitorowanie dostępności towarów przeznaczonych do sprzedaży B2B
  • Przygotowywanie i składanie ofert handlowych, również w języku ukraińskim,
  • проведення достовірних розрахунків за проведеними операціями та оновлення бази даних, а також моніторинг наявності товарів, призначених для міжнародних продажів
  • пошук,перевірка та аналіз потенційних ринків збуту
  • Zawieranie umów z kontrahentami,
  • підготовка та подача комерційних пропозицій, в тому числі українською мовою, введення переговорів щодо співпраці з контрагентами, в т.ч. щодо умов господарських договорів відповідно до інструкцій
  • здійснення комерційної діяльності, спрямованої на досягнення поставлених цілей продажів у визначеній ринковій зоні ЦСЄ ( включаючи Україну , Білорусь)
  • Stałe monitorowanie trendów i preferencji konsumentów, monitorowanie rynku re-use, identyfikowanie potrzeb klientów, wnioskowanie oraz przedstawianie rekomendacji.
  • Realizowanie działań handlowych mających na celu osiąganie założonych celów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze rynku CEE (m.in Ukraina, Białoruś)
  • укладання договорів з підрядниками
  • контроль за дотриманням цінової політики, моніторинг та аналіз конкурентних цін
  • Kontrola poprawności dokumentacji sprzedażowej i rozliczeniowej oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów eksportowych i celnych,
  • Poszukiwanie, weryfikowanie i analiza potencjalnych rynków zbytu,
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących współpracy z kontrahentami, w tym negocjacji w zakresie warunków umów handlowych zgodnie z wytycznymi,
  • постійний моніторинг споживчих тенденцій та вподобань , моніторинг ринку повторного використання, визначення потреб клієнтів, висновки та навдання рекомендацій
  • перевірка правильності оформлення торгової та розрахункової документації і забезпечення правильного обігу експортно - митних документів
  • Nadzorowanie przestrzegania polityki cenowej, monitorowanie i analizowanie cen konkurencji.
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientem,
  • освіта вища , середня / економічна або технічна
  • вміння будувати довгострокові відносини з клієнтами
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego (lub angielskiego)
  • Znajomość rynku re-use, handlu na rynku wtórnym (mile widziane),
  • знання ринку повторного використання, торгівля на вторинному ринку (бажано)
  • Wytrwałość w działaniu, systematyczność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne i/lub techniczne,
  • навички планування та хороша організація власної роботи
  • вільне володіння українською та польською ( або англійською) мовами
  • Umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • висока орієнтація на досягненні цілей, завдань та досягнення результатів продажів
  • Wysoka orientacja na realizację celów, zadań i osiąganie wyników sprzedażowych,
  • Doświadczenie w branży elektronicznej lub handlu zagranicznym
  • навички аналітичного мислення
  • досвід роботи в електронній промисловості або зовнішній торгівлі
  • наполегливість у діях, систематичність, доступність
Korzyści dla kandydata
  • система мотивації на основі КРІ продажів
  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej organizacji,
  • працевлаштування за трудовим договорм ( умова о праци)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • можливості професійного розвитку в структурі нашої організації
  • необхідні робочі інструменти ( телефон , ноутбук)
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • можливість приєднання до групового страхування
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • System motywacyjny oparty o KPI sprzedażowe
  • дружня атмосфера на роботі

Jesteśmy GECON w grupie firm – ponad 700 pracowników z jedną wizją: dajemy nowe życie używanym produktom! Dzięki nam klienci mogą kupować niedrogie, wysokiej jakości używane artykuły elektroniczne, elektryczne i multimedialne. Możemy pochwalić się ponad 5-letnim doświadczeniem.

Ми приватна фірма GECON - компанія , що входить до міжнародних продажів електротоварів: ми надаємо нове життя використаним продуктам, завдяки нам клієнти зможуть купувати якісні вживані речі: електротехніку, електроніку,IT, мультимедіа , одяг , взуття. Ми можемо похвалитися більше ніж 5-річним досвідом роботи в галузі повторного використання ( вторинний ринок)

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj