Oleofarm sp. z o. o.

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Miejsce zatrudnienia
Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Negocjacje długoterminowych warunków handlowych
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu
  • Rozwój i obsługa lokalnych sieci aptek
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność efektywnego działania pod presją czasu
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance
  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Samodzielność w działaniach
  • Dobre narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Zgrany i ambitny zespół
  • Stabilną pracę w firmie cieszącej się zaufaniem Klientów
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premię
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj