E100 International Trade Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Samodzielne Planowanie i Realizacja Spotkań: Planuj i realizuj spotkania handlowe z klientami, odnosząc sukcesy jako niezależny przedstawiciel.
  • Systematyczne Raportowanie Postępów: Systematycznie raportuj postępy i wyniki, wpisując się w sukces zespołu.
  • Osiąganie Celów Sprzedażowych: Przekraczaj cele sprzedażowe – zarówno ilościowe, jak i jakościowe, tworząc inspirujące wyniki.
  • Pozyskiwanie Klientów B2B: Dołącz, aby aktywnie pozyskiwać klientów B2B na przydzielonym obszarze. Bądź architektem relacji biznesowych.
  • Efektywne Negocjacje: Prowadź negocjacje handlowe, budując korzystne układy i kształtując trwałe relacje biznesowe.
  • Tworzenie Trwałych Relacji: Buduj trwałe relacje z klientami, będąc architektem długotrwałych związków biznesowych.
  • Skuteczna Komunikacja: Przełamuj granice komunikacją telefoniczną i mailową, identyfikując potencjalnych klientów i umawiając spotkania.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w Sprzedaży B2B: Przyłącz się do nas, jeśli masz doświadczenie i pasję w sprzedaży B2B. Oferujemy miejsce dla tych, którzy chcą przekraczać oczekiwania w dziedzinie handlu.
  • Skoncentrowanie na Osiąganiu Celów: Poszukujemy jednostki z wyraźną orientacją na osiąganie celów sprzedażowych.
  • Praktyczne Doświadczenie: Oczekujemy minimum roku praktyki w prowadzeniu samochodu. Dołącz do nas, jeśli jesteś gotów na wyzwanie i osiągnięcie wybitnych rezultatów!
  • Gotowość do Podróży Służbowych: Przygotuj się na podróże po świecie biznesu, będąc częścią zespołu zdobywającego serca klientów na różnych obszarach.
  • Umiejętność Kreowania Relacji: Twój talent w budowaniu relacji, aktywnym poszukiwaniu klientów i prowadzeniu rozmów handlowych jest dla nas kluczowy.
  • Jasne Cele i Atrakcyjny System Prowizyjny: Stawiaj czoła wyzwaniom dzięki klarownym celom i inspirującemu systemowi prowizyjnemu.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • paczki świąteczne
  • kawa / herbata
  • Narzędzia Pracy: Skorzystaj z najlepszych narzędzi pracy: telefonu, laptopa i auta służbowego, zapewniających efektywność w codziennej pracy. 📱💻🚗
  • Praca Zdalna – Elastyczność na Twoich Zasadach: Dostosuj harmonogram pracy do swoich potrzeb, czerpiąc korzyści z elastycznego modelu zdalnego.
  • Szkolenia Inspirujące do Rozwoju: Inwestujemy w Twój rozwój, oferując obszerne szkolenia wdrożeniowe i rozwijające umiejętności sprzedażowe.
  • prywatna opieka medyczna
  • Benefity na Wysokim Poziomie: Oferujemy prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne korzyści, dbając o Twoje dobre samopoczucie.
  • spotkania integracyjne

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt, a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat. Karta otwiera dostęp do stacji paliw w 14 krajach, a w planach mamy jeszcze więcej!

Mamy 12 biur w 7 krajach a na rynku polskim tworzymy zespół już ponad 400 pracowników

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na jakość i rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, aby rozwijać obszary, w których pracujemy na co dzień.

Dołącz do nas!