Oleofarm sp. z o. o.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce zatrudnienia
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, budowanie relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Realizacja działań promocyjnych i marketingowych u Klientów,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista.
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży detalicznej, mile widziane doświadczenie w branży FMCG, zielarskiej bądź farmaceutycznej,
  • Nastawienie na realizacje celu, samodyscyplina i systematyczność,
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
Korzyści dla kandydata
  • Możliwości rozwoju w strukturze firmy.
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię od realizacji wyników,
  • Narzędzie pracy: komfortowy samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj