Maspex

Przedstawiciel handlowy ds. sieci handlowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Ostrów Wielkopolski (powiat ostrowski), Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • realizowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności naszych produktów w sklepach sieci handlowych
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w rozmowach z klientem
  • prawo jazdy kat B i przyjemność w przemierzaniu dziesiątek kilometrów
  • umiejętność diagnozowania problemu i poszukiwania odpowiedniego rozwiązania
  • odpowiedzialność i konsekwencja w dążeniu do celu
  • łatwość w pracy z liczbą
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność budowania partnerskich relacji i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
Korzyści dla kandydata
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę na zastępstwo
  • ubezpieczenie na życie
  • się ekspertem w swojej dziedzinie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon, Ipad
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • wyprawka dla dziecka
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
  • wyprawka szkolna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu zarządzania kategorią i stawać
  • dofinansowanie do karty multisport
  • paczki świąteczne
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!