LOTTE Wedel Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy Kluczowych Klientów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Proponowanie aktywności marketingowych
  • Efektywne komunikowanie promocji firmowych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości oraz ekspozycji produktów
  • Egzekwowanie standardów merchandisingowych ze szczególnym uwzględnieniem tzw. standardów kanałowych
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w grupie przypisanych kluczowych klientów
  • Realizacja umów handlowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niemożliwych
  • Umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku
  • Kreatywność oraz elastyczność w działaniu
  • Orientacja na cel, zaangażowanie i motywacja
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Wykształcenie wyższe
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel
  • ubezpieczenie na życie
  • wolontariat pracowniczy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • prywatna opieka medyczna
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie wypoczynku
  • samochód służbowy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • premie i programy nagradzające podejmowanie inicjatywy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • elastyczny czas pracy
  • wyprawka dla dziecka
  • ryczałt na paliwo
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dostęp do nowości Wedla
  • szansa na budowanie kariery w najlepszym zespole sprzedaży
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne)
  • preferencyjne pożyczki