Lumon Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Wynagrodzenie
5 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
5 000,00 - 12 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych w Warszawie, sprzedaż bezpośrednia, door-to-door, przeprowadzanie wywiadów i sondaży, kolportaż ulotek , reprezentowanie firmy na standach i podczas eventów, kontakt ze wspólnotami mieszkaniowymi itp.
  • Przygotowanie budżetów poprzez nasz CRM, negocjacje i zamknięcie sprzedaży.
  • Praca w niestandardowych godzinach od poniedziałku do soboty z dostosowaniem do potrzeb klientów.
  • Realizacja procesów wsparcia sprzedaży.
  • Posprzedażowe obsługiwanie klientów.
  • Pokazy produktu i spersonalizowane doradztwo dla każdego klienta.
  • Monitoring posprzedażowy każdej instalacji i rozwiązywanie problemów.
  • Organizowanie pracy własnej.
  • Współpraca ze wspólnotami mieszkaniowymi i spółdzielniami.
Wymagania (mile widziane)
  • Sporządzanie projektów umów dla klientów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży skierowanej bezpośrednio do klienta końcowego (osoby indywidualne) oraz w aktywnej sprzedaży
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Analizowanie trendów rynkowych
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów Premium byłoby mocnym atutem
  • Monitorowanie aktywności konkurencji
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość dynamicznego rozwoju
  • Auto służbowe wraz z niezbędnymi narzędziami do pracy (laptop, telefon,itd.)
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Międzynarodową i swobodną atmosferę pracy
  • Wysokie, stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny

Lumon to międzynarodowa grupa firm od ponad 40 lat specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i montażu fasad balkonowych i tarasowych. Jako lider na rynku przeszkleń balkonowych, Lumon jest zaangażowany w tworzenie trwałych i przede wszystkim przyjaznych dla użytkownika produktów. Siedziba firmy znajduje się w Finlandii z dziewięcioma filiami w Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Polsce i Kanadzie oraz eksportem do ponad 20 krajów.

Od ponad 10 lat odnosimy sukcesy w branży budownictwa mieszkaniowego w Polsce. W ostatnich latach stale wzrasta zapotrzebowanie na fasady szklane jako ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, które jednocześnie służą jako izolacja termiczna, pozwalająca na oszczędności energii, a także akustyczna.

Naczelnym dążeniem firmy Lumon jest wspólne osiąganie celów. Naszą misję tworzenia lepszych domów realizujemy już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie nie tylko ulepszyliśmy domy, ale także zbudowaliśmy lepsze życie i lepszy świat w ponad 20 krajach.

Nasze rozwiązania w zakresie systemów przeszkleń przekształcają konstrukcje zewnętrzne w zrównoważone, inspirujące i wszechstronne przestrzenie oferujące więcej miejsca do życia.

W firmie Lumon dbamy o cały łańcuch dostaw od sprzedaży, przez montaż, po produkcję. Dotrzymywanie obietnic składanych klientom to nasz najwyższy priorytet, podobnie jak udzielanie stałego wsparcia, także po zakończeniu prac montażowych.

Pracownicy firmy Lumon ulepszają środowisko pracy, czyniąc je atrakcyjniejszym i zapewniając wsparcie. Środowisko, w którym rozwój nigdy się nie kończy. Rozumiemy, że popełnianie błędów jest częścią rozwoju oraz że najlepiej naprawiać je razem.

Firma Lumon skupia ponad 1500 pracowników. Wierzymy, że najlepsze rezultaty osiąga się poprzez wspólną naukę. Czy chciałbyś być częścią zespołu międzynarodowego fińskiego pioniera w swojej branży z szerokim doświadczeniem na rynku i znajdującego się obecnie w procesie prężnej ekspansji?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj