TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej

Wynagrodzenie
4 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Elbląg, Warmińsko-mazurskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z Kierownikiem Regionu oraz Doradcą Techniczno-Handlowym.
  • Egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów.
  • Zbieranie informacji z rynku odnośnie działań konkurencji.
  • Zamawianie - za pośrednictwem programu - materiałów, które wysyłane są kurierem z magazynu centralnego.
  • Prowadzenie kasy i wystawianie dokumentów kasowych.
  • Sprzedaż materiałów naprawczych i eksploatacyjnych oraz wybranych urządzeń (podnośniki, wyważarki, montażownice) do warsztatów samochodowych.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy (praca w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem).
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy samochodu.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość lokalnego rynku.
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • W okresie wdrożenia (3 miesiące): wynagrodzenie podstawowe + prowizja gwarantowana.
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilne wynagrodzenia podstawowe + prowizja od sprzedaży.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Opieka wdrożeniowa, w tym cykl szkoleń produktowych.
  • preferencyjne pożyczki
  • Zaplanowane ścieżki kariery.
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

TIP-TOPOL Sp. z o. o. istnieje 35 lat. Jesteśmy największym polskim producentem membran do zawieszeń pneumatycznych używanych w samochodach ciężarowych i autobusach. W drugim obszarze działalności jesteśmy wiodącym dostawcą wyposażenia dla warsztatów samochodowych, świadcząc także usługi serwisowe.

Zatrudniamy ponad 300 pracowników w Pobiedziskach (woj. wielkopolskie) oraz na terenie Polski.

Firma posiada certyfikaty ISO 14001, IATF 16949 a także wyróżnienia „Gazele Biznesu”, "Rozważna firma", "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Wielkopolska Nagroda Jakości".

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj