Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Przedstawiciel Medyczny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Działanie zgodnie ze standardami firmy.
  • Regularne i terminowe raportowanie zrealizowanych zadań.
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy.
  • Uczestnictwo w zjazdach, sympozjach i konferencjach.
  • Realizowanie założonych celów i zadań.
Wymagania (mile widziane)
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego.
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów i zadań.
  • Komunikatywność, pozytywne usposobienie.
  • Wykształcenie wyższe ( mile widziany profil medyczny lub pokrewny).
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.
Korzyści dla kandydata
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Środowisko pracy w którym można realizować nowe pomysły i idee.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.
  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się 200-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.