BIOMED S.A.

Przedstawiciel Medyczny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywna promocja oraz prezentacja kilku kluczowych produktów wśród lekarzy oraz personelu medycznego
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie rynku, analiza trendów oraz raportowanie wyników działalności
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży oraz marketingu w celu efektywnego wdrażania strategii sprzedażowej i działań promocyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz zdolność do pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki z zakresu life science/medyczne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych oraz silne zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji, ustalania priorytetów i planowania pracy własnej
  • Silna motywacja wewnętrzna oraz zorientowanie na wynik
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
  • Umiejętność skutecznego nawiązywania relacji z innymi oraz ich utrzymywania
  • Łatwość adaptacji do nadchodzących zmian i wysoka elastyczność
  • Praca na terenie województwa
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami sprzedażowymi
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość obszaru pediatrii
  • Znajomość obszaru ginekologii
  • lub
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy i uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Motywujący system wynagrodzenia oraz premii za osiągane cele
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
  • Możliwość reprezentowania innowacyjnych produktów o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpraca w ramach umowy – B2B
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna – ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków - to polska firma biotechnologiczna, działająca nieprzerwalnie od 1945 r. Cechują nas innowacyjne rozwiązania i nowatorskie pomysły, które zapewniają najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Podstawą działalności naszej firmy jest produkcja: szczepionek, probiotyków, suplementów diety, alergenów, jak również preparatów diagnostycznych, podłoży i wskaźników.