Polfarmex S.A.

Przedstawiciel Medyczny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Zdrowie i opieka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • promowanie produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym
  • reprezentowanie Firmy podczas konferencji, sympozjów
  • realizacja celów biznesowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • monitorowanie rynku
Wymagania (oczekiwane)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego poparte sukcesami
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • ofertę Systemu Kafeteryjnego oraz Programu LuxMed

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.