Bausch Health Poland

Przedstawiciel Medyczny – linia Kardiologiczna

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kontakty z lekarzami oraz farmaceutami i aktywną promocję leków,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad Prawa Farmaceutycznego,
  • promocja preparatów do lekarzy POZ i lekarzy specjalistów, m.in. kardiologów.
  • prowadzenie edukacji zdrowotnej i organizowanie seminariów o produktach,
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. B.
  • doświadczenie w promocji leków w POZ (do lekarzy internistów, kardiologów, endokrynologów) będzie dodatkowym atutem,
  • otwartość i tolerancja na bardzo dynamiczne środowisko pracy,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność budowania relacji,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej poparte udokumentowanymi sukcesami - wymóg konieczny,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie farmaceutycznym,
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, paczki świąteczne dla dzieci,
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • profesjonalne szkolenia,
  • program rekomendacji pracowników
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), iPAD, telefon służbowy.
  • pełną wyzwań satysfakcjonującą pracę,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie

Bausch Health Poland jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.