SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

( PS ) Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Słupca (powiat słupecki), Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • praca przy linii produkcyjnej obróbki mięsa,
  • współpraca z innymi działami firmy.
  • kontrolowanie jakości produktu,
  • pakowanie produktu do opakowań jednostkowych,
  • obsługa urządzeń przy liniach produkcyjnych oraz nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego,
  • przygotowywanie surowca do produkcji,
  • etykietowanie i pakowanie w opakowania zbiorcze,
Wymagania (mile widziane)
  • książeczka sanepidu.
  • uczciwość i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy na II zmiany,
  • uprawnienia na wózki widłowe- UDT,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • możliwość rozwoju, awansu, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki premiowe oraz obiady własnej produkcji,
  • opieka Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazna atmosfera w pracy,
  • pełne szkolenia stanowiskowe,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o. od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. SGP APT to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Grupy, świadczy usługi pracy tymczasowej dbając o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań naszych Klientów. SGP APT wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 19292

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj