Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Psycholog

Miejsce zatrudnienia
ul. Wieżowa 8, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie i rozwój kompetencji poprzez udział w spotkaniach Zespołu CISM, szkoleniach krajowych i zagranicznych, grupach roboczych, konferencjach.
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne programu CISM (Critical Incident Stress Management).
  • Udział w projektach PANSA z obszaru human factor, interwencji kryzysowej i safety (fatigue and stress management).
  • Psychoedukacja w zakresie prewencji stresu i zmęczenia u pracowników operacyjnych poprzez przygotowanie i prowadzenie szkoleń i webinarów.
  • Współpraca z uczestnikami programu CISM: Peerowie (przeszkoleni pracownicy operacyjni), Koordynator CISM.
  • Udział w CMB/Crisis Management Briefing i Debriefingu/ CISD (Critcal Incident Stress Debriefing) oraz innych formach wsparcia kryzsowego.
  • Prowadzenie interwencji kryzysowej indywidualnej i grupowej (po przeszkoleniu w zakresie CISM).
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych w ramach posiadanych kompetencji/ uprawnień.
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej z osobami dorosłymi,
  • ukończone magisterskie studia psychologiczne,
  • umiejętność budowania relacji
  • doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • znajomość zasad etyki zawodowej i jej przestrzeganie,
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym.
  • ukończone certyfikowane szkolenie/studia podyplomowe z interwencji kryzysowej,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych znajdujących się na terenie PANSA (basen, korty, sala gimnastyczna, siłownia, sauna).
  • program emerytalny
  • prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologię),
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • pracę w jedynej tego typu organizacji lotniczej w Polsce,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • dofinansowanie kursów/szkoleń,
  • dyżury lekarza w biurze
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • preferencyjne pożyczki
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Codziennie na pokładach samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce instytucją, która szkoli i zatrudnia cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego.

Nasi pracownicy to wyjątkowi specjaliści o unikalnych kompetencjach. Doceniając ich pracę i trud, który wkładają w wykonywanie codziennych zadań pragniemy o nich szczególnie zadbać.

W PANSA, podobnie jak w innych europejskich ANSP, funkcjonuje program CISM (Critical Incident Stress Management). Program został zaprojektowany z myślą o kontrolerach ruchu lotniczego oraz pracownikach operacyjnych, którzy codziennie w swojej pracy stykają się ze stresującymi czynnikami. CISM  to program związany z interwencją kryzysową i radzeniem sobie ze stresem w sytuacjach krytycznych. Jego podstawą jest wsparcie psychologiczne/ kryzysowe w ramach pomocy koleżeńskiej.  Ważną rolę w programie odgrywa MFP (Menthal Health Professional) czyli Psycholog, który wspiera Zespół swoją fachową wiedzą i doświadczeniem, dostarcza merytorycznych rozwiązań, a także dba o innych pracowników naszej organizacji.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj