RESI CAPITAL S.A.

Recepcjonista / Recepcjonistka W Dziale Sprzedaży Mieszkań i Apartamentów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wspieranie działu sprzedaży mieszkań w codziennych zadaniach administracyjnych i organizacyjnych,
  • profesjonalna Obsługa Klienta,
  • kontakt z klientami i obsługa zapytań dotyczących ofert nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z procesem sprzedaży mieszkań,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów,
  • promowanie inwestycji, udział w działaniach marketingowych,
  • współpraca z innymi członkami zespołu zaangażowanymi w realizację inwestycji
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski na poziomie minimum B2,
  • umiejętność organizacji pracy, dbałość o szczegóły.
  • umiejętności interpersonalne, łatwość komunikowania się i nawiązywania relacji,
  • systematyczność, dynamizm i konsekwencja w działaniu,
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w dziale sprzedaży w firmach deweloperskich lub pokrewne.
Korzyści dla kandydata
  • inicjatywy dobroczynne
  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy
  • paczki świąteczne
  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa mieszkaniowego,
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • premie uznaniowe
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • premie okresowe i zadaniowe
  • napoje
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • strefa relaksu

Resi Capital jest deweloperem segmentu mieszkaniowego działającym w ramach Grupy Cavatina – jednego z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce.

Grupa zarządza całym procesem inwestycyjnym począwszy od akwizycji, projektowania poprzez generalne wykonawstwo po zarządzanie nieruchomościami.

Nasze portfolio inwestycyjne obejmuje ponad 2 000 mieszkań segmentu popularnego oraz premium, zlokalizowanych w największych aglomeracjach, takich jak: Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice.

Powyższe realizacje plasują Resi Capital S.A. w ścisłej czołówce firm deweloperskich działających na rozwijającym się rynku mieszkań na wynajem. Poszukujemy ludzi, którzy chcą wzrastać razem z nami i nie boją się wyzwań.