Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Referent – Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 161G, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Edukacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej
  • utrzymywanie relacji z rodzicami
  • czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Przedszkola.
  • sprawowanie opieki nad grupą dzieci w wieku 3-6 lat
  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania
Wymagania (mile widziane)
  • posiadanie książeczki zdrowia
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
  • wykształcenie: wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)
  • aktywność, kreatywność.
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy w placówce oświatowej
Korzyści dla kandydata
  • paczki na święta dla dzieci
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Stokłosy / Służew.
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj