Biuro Obsługi Finansowej Szkół Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu
  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM
  • Współpraca z innymi działami: personalny, dotacji, finansowy, marketingowy
  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół
  • Odpowiedzialność za efektywność, rentowność podległych oddziałów
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Weryfikacja umów handlowych, udział w negocjacjach
  • Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Grudziądz, Inowrocław, Kwidzyn, Stargard Gdański, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Włocławek)
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny. To nie jest praca przedstawiciela handlowego)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Potencjał handlowy poparty co najmniej kilkuletnim doświadczeniem – konkretne sukcesy w sprzedaży usług/produktów
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w rozproszonej strukturze
  • Silna orientacja na wynik
Korzyści dla kandydata
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj