Mokate Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Gastronomii

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przeprowadzanie akcji promocyjnych w celu maksymalizacji przychodów
  • pozyskiwanie nowych klientów w sektorze HoReCa, vendingu i dystrybutorów
  • nadzór nad działaniami marketingowymi i efektywne budowanie wizerunku marki
  • realizowanie założeń budżetowych w zakresie realizacji ustalonych planów sprzedażowych, priorytetów i aktywności na podległym obszarze
  • obsługa, rozwój sprzedaży i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami
  • przygotowywanie ofert, organizowanie i udział w szkoleniach i prezentacjach
  • monitoring i weryfikacja działań konkurencji oraz analiza aktualnych warunków rynkowych
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania relacji z klientami i w zespole
  • praktyczna wiedza i znajomość rynku HoReCa oraz trendów rynkowych
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie
  • inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania celów
  • umiejętności analityczne (analiza danych sprzedażowych, podstawowa analiza efektywności inwestycji)
  • wysokie kompetencje organizacyjne i negocjacyjne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc)
  • pikniki rodzinne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na 100 rynkach i cały czas się rozwija
  • realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne
  • auto służbowe i kartę paliwowa (również do użytku prywatnego)
  • pracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach (już od 60 zł za miesiąc)
Grupa MOKATE jest jednym z wiodących producentów w polskim przemyśle spożywczym i uznanym eksporterem produktów spożywczych; głównie wysokiej jakości kawy (kawa palona i mielona, ​​kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, miksy kawowe), napoi czekoladowych, ciast, herbat. Jesteśmy również silnym graczem na rynku B2B jako dostawca półproduktów. MOKATE powstało na początku lat 90. jako firma rodzinna, obecnie składa się z dziewięciu niezależnych podmiotów, pod nazwą Grupa MOKATE. Firmy zatrudniają ponad 1700 osób i dostarczają produkty do 100 krajów. Dziś jesteśmy obecni na każdym ważnym rynku i segmencie rynku, a nasza lista klientów na całym świecie stale się powiększa.