SRW Spółka z o.o.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • doradztwo w zakresie ustawy o czasie pracy kierowców oraz prawa pracy
  • rozwój sprzedaży usług doradczych w branży transportowej
  • inicjowanie spotkań z decydentami w formule on-site i on-line
  • realizacja długofalowych planów prospectingowych
  • organizacja szkoleń branżowych ze wsparciem ekspertów
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie B2B
  • otwartość na rozwój osobisty
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • znajomość MS Office oraz systemów CRM
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
Wymagania (mile widziane)
znajomość branży transportowej
Korzyści dla kandydata
  • szkolenia sprzedażowe Sandler Training
  • ubezpieczenie grupowe
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • nowoczesne warunki i narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • bardzo dobre warunki finansowe i atrakcyjny system motywacyjny
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wdrożenie

Jesteśmy polską firmą szkoleniowo-doradczo-rozliczeniową. Dostarczamy nowoczesne usługi dla branży transportowej.

Naszą wiarygodność potwierdzają certyfikaty ,,Rzetelna Firma” oraz ,,Firma Godna Zaufania”. Zostaliśmy nagodzeni w prestiżowym konkursie: Gazele Biznesu. Rozwijamy się od 17 lat i stale zwiększamy zatrudnienie. Dołącz do nas i rozwijaj się z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj