Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Rzeczoznawca Komunikacyjny

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej
  • Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów w systemach eksperckich
  • Wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyka warsztatowa lub rzeczoznawcza
  • Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie co najmniej średnie (techniczne)
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych
Korzyści dla kandydata
  • Opiekuna, który pomoże Ci się wdrożyć w codzienne zadania
  • inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (w tym system premiowy)
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, zniżki na nasze produkty ubezpieczeniowe
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie nauki języków
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wstępne wprowadzające w tematykę rzeczoznawstwa
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • Zadaniowy czas pracy
  • elastyczny czas pracy
O firmie

Dzień dobry, cześć!

Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - powyżej znajdziesz jej szczegóły. Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo. Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj