Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Odpowiedzialność za rozliczenia międzyokresowe,
  • Wsparcie w przeksięgowaniach/rozliczeniach faktur dla działu windykacji,
  • Weryfikacja rejestrów VAT i wysyłka deklaracji JPK,
  • Dokonywanie płatności za zobowiązania,
  • Księgowanie list płac,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu, not oraz dokumentów prostych,
  • Wystawianie oraz zaciąganie faktur sprzedaży,
  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie rejestrów środków trwałych,
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości/ Finansów lub Ekonomii,
  • Doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Znajomość zasad księgowości,
  • Sumienność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Znajomość systemu pakietu Ms Office (znajomości programu Excel na poziomie zaawansowanym),
  • Znajomość programu Symfonia,
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • parking dla pracowników
  • Pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole,
  • spotkania integracyjne
  • Umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
Grupa ZDUNEK to firma z ponad 45-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj