LeasingTeam Professional

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie
6 000,00 - 8 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • sporządzanie sprawozdawczości do GUS i NBP;
  • generowanie JPK;
  • dekretacja i księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, delegacji etc.);
  • rozliczanie podatków (VAT,CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów; -
  • prace przy sprawozdaniach finansowych, raportach, bilansach, RZiS
  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym;
Wymagania (oczekiwane)
  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości;
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • znajomość MS Office oraz systemów finansowo- księgowych;
  • wykształcenie średnie
Korzyści dla kandydata
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • wynagrodzenie 6000-8000 tys. brutto
  • pracę na cały etat lub na część etatu
  • rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych.
  • umowę pracę lub zlecenie
  • regularne szkolenia
  • wsparcie doświadczonego zespołu;
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj