Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Samodzielny referent / Specjalista w Biurze Współpracy Międzynarodowej

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa pracowników oraz studentów i doktorantów realizujących zadania związane z projektem UNIgreen
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej projektów ze źródeł zewnętrznych
  • archiwizacja, dbanie o bezpieczeństwo informacji, przygotowywanie dokumentów, zestawień i prezentacji na zlecenia Kierownika Projektu, protokoły spotkań.
  • przygotowanie rocznych sprawozdań, statystyk i raportów
  • monitoring dostępnych zewnętrznych źródeł dofinansowania
  • upowszechnianie informacji o możliwościach pozyskiwania finansowania na realizację projektów powiązanych z UNIgreen
  • przygotowanie raportów okresowych (merytorycznych i finansowych) z realizacji projektu we współpracy z zespołami projektowymi
  • udział we wnioskowaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych w tym z NAWA, FRSE i innych
  • organizacja wydarzeń i spotkań informacyjnych oraz udział w ich prowadzeniu
  • realizacja zadań związanych z rozliczeniami finansowo - księgowymi projektu UNIgreen oraz innych projektów zainicjowanych przez zespół projektowy
  • stała współpraca z uczelniami sojuszu (kontakt mailowy, telekonferencyjny, podróże służbowe)
  • udział w planowaniu i realizacji zadań w projekcie UNIgreen
  • udział w planowaniu i monitoringu budżetu projektu
Wymagania (mile widziane)
  • min. 4-letni staż pracy w przypadku zgłoszenia na stanowisko Specjalisty
  • znajomość metodyki zwinnego zarządzania projektami
  • min. 2-letni staż pracy w przypadku zgłoszenia na stanowisko Samodzielnego referenta
  • znajomość struktur organizacyjnych uczelni wyższych i środowiska akademickiego
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej
  • wykształcenie: wyższe II stopnia
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • znajomość założeń i wytycznych dla projektu Uniwersytetu Europejskiego
  • znajomość zasad dotyczących aplikowania, finansowania, rozliczania i kwalifikowalności wydatków w projektach finansowanych ze źródeł zewnętrznych (np. FRSE, NAWA, Komisja Europejska)
  • znajomość przepisów prawa o szkolnictwie wyższym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wiedza z zakresu rachunkowości, zamówień publicznych, kadrowo-płacowa w zakresie projektów
  • umiejętność pracy w zespole, w tym międzynarodowym
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • gotowość do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kompetencji
  • praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów projektowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość innego języka
Korzyści dla kandydata
  • paczki na święta dla dzieci
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Stokłosy / Służew.
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj