Dr.Max Polska

Senior SEO Content Specialist

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynowanie pracy zespołu contentowego oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami contentowymi
  • Śledzenie trendów i analiza działań contentowych konkurencji
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem contentowym
  • Monitorowanie efektywności publikowanych treści za pomocą narzędzi analitycznych, interpretacja danych i dostosowywanie strategii treści na podstawie wyników
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii contentowej zoptymalizowanej pod kątem SEO, zgodnej z celami biznesowymi firmy
  • Analiza słów kluczowych i trendów rynkowych w celu identyfikacji nowych możliwości i optymalizacji istniejących treści
Wymagania (mile widziane)
  • Gotowość do sporadycznych przyjazdów do Centrali Dr.Max we Wrocławiu
  • Bardzo dobra znajomość zasad SEO w kontekście content marketingu
  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu: marketing, zarządzanie, filologia polska, dziennikarstwo
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w content marketingu
  • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej i kosmetycznej
  • Znajomość narzędzi: Magento, Google Analytics 4, Google Search Console
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa biblioteka
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • kawa / herbata
  • Inicjatywy wspierające ekologię
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji
  • program rekomendacji pracowników

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj