Adecco Poland Sp. z o.o.

Serwisant urządzeń biurowych - zatrudnienie bezpośrednie

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 600,00 - 6 800,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja wizyt serwisowych
  • Samodzielne prowadzenie dnia pracy i zarządzania czasem na podstawie zleconych zleceń
  • Doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów
  • Profesjonalna obsługa urządzeń kopiujących oraz drukujących - instalacja, deinstalacja, naprawa, konserwacja oraz serwis
  • Okresowe przeglądy urządzeń
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Wykonywanie szkoleń operatorskich z zakresu obsługi i eksploatacji
  • Utrzymanie i naprawa urządzeń w trakcie ich eksploatacji urządzeń
  • Realizacja serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Obsługa oprogramowania serwisowego
  • Wykonywanie podłączeń urządzeń i integracja z siecią komputerową klienta
Wymagania (oczekiwane)
  • Motywacja na realizacje celów i rzetelne podejście do obowiązków
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane wykształcenie techniczne - technik/elektronik/inżynier oraz wiedza na temat instalacji urządzeń
  • Czynne i aktywne prawo jazdy kat. B - wymagane do wykonywania czynności służbowych u klientów firmy
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Komunikatywność, otwartość w przekazywaniu informacji
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach, instalacji, serwisie i konfiguracji urządzeń biurowych
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet medyczny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Ubezpieczenie na życie
  • Stabilną prace, w małej firmie działającą na rynku od 2002 roku
  • Wsparcie i opiekę koordynatora Adecco na każdym etapie rekrutacji do momentu zatrudnienia
  • Szkolenia branżowe oraz produktowe
  • Pracodawca oferuje: samochód służbowy oraz telefon komórkowy do wykonywania pracy
  • parking dla pracowników
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta
  • Możliwość przyuczenia do zawodu pod okiem doświadczonego Technika Serwisu urządzeń wielofunkcyjnych
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • elastyczny czas pracy

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.