WORKAFFORD

Spawacz TIG / MAG - bez znajomości języka niemieckiego

Wynagrodzenie
15 500,00 - 20 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • spawanie remontowe / warsztatowe / prefabrykacja,
  • spawanie spoin pachwinowych i czołowych w różnych pozycjach,
  • spawanie morskich turbin wiatrowych,
  • kontrola jakości wykonanych przez siebie prac.
  • spawanie rurociągów dla przemysłu naftowego i gazowego /rur ciepłownicze,
Wymagania (mile widziane)
  • transportowanie komponentów za pomocą dźwigu (szkolenia na miejscu po stronie firmy),
  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac,
  • doświadczenie punktem zgrzewania H-L045; typem spawania BW,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami zgodny z normą ISO 9606-1,
  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141/ MAG 135,
  • umiejętność zastosowania obszaru Da > 50 mm / s > 5,
  • doświadczenie z grupą materiałową min. FM3 lub FM5, najlepiej FM4 + FM5,
  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej (rury, rentgen),
  • umiejętność pracy w zespole.
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane od pierwszego dnia pracy w Niemczech,‎
  • pełną, bezpłatną organizację dojazdu ze Szczecina do miejsca pracy,
  • zarobki w euro,
  • testy we wtorki i czwartki (2-3 godziny),
  • możliwość otrzymania zaliczki,‎
  • premię za polecenie pracownika,‎
  • stabilne zatrudnienie niezależnie od pory roku,‎
  • w pełni wyposażone kwatery, płatne 200-250 euro (2 osobowe pokoje w tym dostęp Internetu),‎
  • opiekę koordynatora na czas zatrudnienia,
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,‎
  • wynagrodzenie za nadgodziny, pracę nocną, niemieckie dni świąteczne przypadające w dniu roboczym, ‎
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,‎
  • wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanych umiejętności, ‎
  • zatrudnienia na podstawie Niemieckiej Umowa o Pracę,
Workafford to agencja zatrudnienia, która łączy pracodawców ze sprawdzonymi i pewnymi pracownikami, a kandydatom do pracy pozwala znaleźć satysfakcjonujące oraz odpowiadające ich kwalifikacjom zatrudnienie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj