Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista administracji personalnej (Skawina)

Miejsce zatrudnienia
Skawina (powiat krakowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie specyfikacji do faktur
  • terminowe i skrupulatne przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z potrzebami klienta
  • bieżąca i terminowa obsługa kadrowa i administracyjna pracowników tymczasowych
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • pełna obsługa procesów zatrudniania, rozwiązywania i aneksowania umów
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • aktywne uczestnictwo w poprawie jakości bieżących procesów administracyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • doświadczenie w administracji i obsłudze kadrowej pracowników tymczasowych
  • doświadczenie w obszarze kadrowo płacowym
  • skrupulatność, terminowość i obowiązkowość
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego przygotowania raportów w Excel
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • atrakcyjny system bonusowy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji w firmie, która jest liderem usług HR
  • bezpłatną opiekę medyczną i szeroki pakiet innych benefitów
  • stołówkę z pysznymi i niedrogimi posiłkami na miejscu
  • wspierające środowisko pracy

Nasza misja to dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie HR. Dzięki szerokiemu wachlarzowi działań oferujemy usługi związane z rekrutacją pracowników tymczasowych oraz stałych. Dla naszych klientów przygotowujemy też najlepsze oferty outsourcingowe.

Tworzymy własną bazę zaangażowanych pracowników, którzy chcą podejmować nowe wyzwania. Dzięki temu zawsze możemy zaproponować rozwiązania szyte na miarę. Ponadto odpowiadamy za wybór najlepszych kandydatów – rekrutujemy od A do Z. To pozwala nam szybko, sprawnie i bezproblemowo dobrać odpowiedniego pracownika na dane stanowisko.

Co ważne, każdy zatrudniony kandydat doskonale wie, na czym będzie polegała jego praca. Dzięki temu unikamy nieporozumień i maksymalnie zmniejszamy ryzyko rezygnacji kandydata ze stanowiska.

Jesteśmy liderem, który myśli globalnie i umie działać lokalnie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj