NEONET S.A.

Specjalista Comarch ERP XL (CDN XL)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozwój systemów informatycznych związanych z ERP XL
  • Administracja i utrzymanie Comarch ERP XL
  • Tworzenie raportów i zapytań przy użyciu SQL oraz obsługa wydruków w Crystal Reports
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie Comarch ERP XL poprzez kontakt z działem wsparcia Comarch
  • Analiza wydajności systemu pod kątem optymalizacji
  • Wdrażanie poprawek i aktualizacji systemu
  • Wsparcie biznesu w obsłudze systemu Comarch ERL XP – druga linia wsparcia
  • Udział w projektach rozwojowych w zakresie ERP XL i systemów powiązanych
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra znajomość Crystal Reports
  • Znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość oprogramowania Comarch ERP XL, w szczególności w obszarach księgowości oraz sprzedaży
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Umiejętność obsługi baz danych
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość Comarch Optima
  • Znajomość Hydry
Korzyści dla kandydata
  • Kontrakt B2B
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w pełni zdalną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD.

NEONET to blisko 250 salonów w całej Polsce oraz 2 sklepy internetowe. Poza siecią sprzedaży detalicznej oferujemy pracę również w naszej Centrali we Wrocławiu oraz w Centrum Logistycznym w Pabianicach.

Dlaczego my?

Mocno stawiamy na awanse wewnętrzne, dzięki czemu nasi Pracownicy mają realną możliwość rozwoju. Budujemy zespoły na lata i pracujemy wśród ekspertów.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery i chcieliby ją budować z nami. Dołącz do nas już dziś!