Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Specjalista ds. aplikowania i monitorowania projektów

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Edukacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • bieżąca analiza planów działań, harmonogramów i ogłaszanych konkursów oraz powiązanych aktów prawnych niezbędnych w procedurze pozyskania funduszy
  • monitorowanie możliwości pozyskiwania dofinansowania w ramach programów z Funduszy Strukturalnych na realizację projektów naukowych (badawczo-rozwojowych), inwestycyjnych
  • ścisła współpraca z pracownikami naukowymi, instytucjami zewnętrznymi
  • prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby Władz Uczelni
  • współudział w opracowywaniu umów konsorcjum/partnerstwa, listów intencyjnych na potrzeby aplikowania o dofinansowanie projektów
  • weryfikacja zgłaszanych projektów pod względem ich zgodności ze strategią rozwoju Uczelni
  • współdziałanie z innymi jednostkami Uczelni w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w Biurze.
  • realizacja niezbędnych działań na etapie oceny wniosków aplikacyjnych, podpisania umów o dofinansowanie, w tym współudział w tworzeniu pism odwoławczych/protestów i innych dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o dofinansowanie
  • doradztwo w zakresie możliwości i zasad pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym prowadzenie spotkań informacyjnych, szkoleń oraz konsultacji indywidualnych
  • gromadzenie i upowszechnianie wśród pracowników informacji na temat programów finansowanych ze środków z Funduszy Strukturalnych
  • prowadzenie rejestru: podpisanych umów o dofinansowanie, uzupełnianie systemu POL-on i Bazy Wiedzy dotyczącego trwałości projektów
  • koordynacja prac związanych z kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi konkursowymi i wewnętrznymi procedurami oraz jej weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pozyskiwania informacji i inicjatywa w proponowaniu nieszablonowych rozwiązań
  • dokładność, terminowość i rzetelność
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy zespołowej, również w zespołach rozproszonych
  • otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy.
  • co najmniej 4-letni staż pracy udokumentowany świadectwami pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia przy weryfikacji wytycznych i kryteriów oceny
  • doświadczenie, poparte sukcesami, w zakresie pozyskiwania dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe i inwestycyjne ze środków z funduszy strukturalnych
  • umiejętność planowania zadań, rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji
  • praktyczna znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację projektów w ramach środków z funduszy strukturalnych
  • wiedza specjalistyczna w zakresie finansowania projektów ze źródeł zewnętrznych - minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu i/lub rozliczaniu dofinansowania ze środków publicznych
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • paczki na święta dla dzieci
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów / Służew / Stokłosy.
  • zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego, wypoczynku dla pracownika i dzieci

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj