Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. bezpieczeństwa żywności

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

ul. Zachodnia 1, Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z pracownikami wszystkich działów w fabryce, uczestnictwo w pracach grup zadaniowych
  • Reprezentowanie zakładu podczas zewnętrznych audytów AIB i FSSC
  • Koordynowanie i nadzór nad działaniem systemu ochrony przed szkodnikami
  • Analiza reklamacji dotyczących bezpieczeństwa żywności
  • Zapewnienie koordynacji standardów mycia i czyszczenia, również alergenowego
  • Nadzór nad wykonaniem wymazów mikrobiologicznych
  • Inicjowanie i nadzór projektów ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa żywności
  • Szkolenia pracowników i kontraktorów w zakresie higieny i praktyk GMP oraz prowadzenia prac modernizacyjnych i naprawczych
  • Zapewnienie, wdrażanie i aktualizacja standardów, procedur i instrukcji
  • Zapewnienie analizy ryzyka i przegląd procesów dla istniejących procesów i linii produkcyjnych oraz przeprowadzanie i koordynowanie analizy HACCP dla nowych linii i modernizacji
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Zapewnienie wdrażania i utrzymania standardów higienicznych i Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) i higienicznych, a także zasad systemu AIB oraz FSSC
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość i umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Dobre zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa żywności, analizy ryzyka
  • Umiejętności szkoleniowe
  • Umiejętność analizy problemów źródłowych
  • Wielozadaniowość, umiejętność wyboru priorytetrów
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w branży spożywczej
Korzyści dla kandydata
  • program emerytalny
  • platforma kafeteryjna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.