LEK-AM Sp. z o.o.

Specjalista ds. GMP

ul. Ostrzykowizna 14A, Zakroczym (powiat nowodworski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu GMP.
  • Opracowywanie dokumentacji walidacyjnej (Główny Plan Walidacji, Planów walidacji, Protokołów i Raportów z walidacji procesów wytwarzania).
  • Walidacja procesów wytwarzania produktów leczniczych (formy stałe doustne i proszki do inhalacji), w tym prowadzenie i dokumentowanie analiz ryzyka dla w/w procesów wytwarzania.
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów dostawców.
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie: wyższe (Chemia, Technologia lub Inżynieria Chemiczna, Farmacja, pokrewne).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji walidacyjnej (Główny Plan Walidacji, planów walidacji, protokołów i raportów z walidacji procesów wytwarzania)
  • Doświadczenie w prowadzenie audytów wewnętrznych oraz audytów dostawców.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu GMP
  • Znajomość Prawa Farmaceutycznego oraz wymagań EU GMP.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu działań związanych z walidacją procesów wytwarzania produktów leczniczych (formy stałe doustne i proszki do inhalacji), w tym prowadzenie i dokumentowanie analiz ryzyka dla w/w procesów wytwarzania
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • program rekomendacji pracowników
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia ponad 420 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Produkcja preparatów firmy zlokalizowana jest w Zakroczymiu pod Warszawą. Zaplecze produkcyjne stanowią: nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratoria wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.

Linie produkcyjne oraz laboratorium działają według europejskich standardów, a zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników czuwa nad ich przestrzeganiem. Metody wytwarzania preparatów spełniają wszystkie wymogi Good Manufacturing Practice (GMP), a produkty do badań klinicznych wytwarzane są zgodnie z wytycznymi Good Laboratory Practice (GLP) i GMP.

Już dzisiaj, planując produkcję kolejnych preparatów, wdrażamy stopniowo kolejne etapy rozbudowy zaplecza produkcyjnego. Zwiększenie mocy produkcyjnych idzie w parze z konsekwentnym wdrażaniem najnowszych technologii produkcji leków w celu zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych preparatów.

Więcej informacji o działalności naszej Firmy:

www.lekam.pl

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj