Schenker Sp. z o.o.

Specjalista ds. Gospodarki Opakowaniami Zwrotnymi

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Młochów (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza salda paletowego klienta zgodnie z obowiązującymi wymogami,
  • Indywidualna obsługa salda jednego z największych klientów Oddziału Warszawa,
  • Udział w spotkaniach z klientem.
  • Przygotowywanie raportów z obrotu paletami dla klienta,
  • Archiwizacja dokumentów i prowadzenie rozliczeń palet zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klienta,
  • Nadzór nad procesem zwrotu pustych palet EUR,
  • Obsługa zleceń na odbiory i dostawy pustych palet,
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność obsługi MS Excel (na poziomie min. średniozaawansowanym),
  • Komunikatywność, umiejętność samoorganizacji i podejmowania decyzji,
  • Umiejętność obsługi klienta.
Wymagania (mile widziane)
  • Dbałość o dobre relacje z klientami.
  • Umiejętność pracy zespołowej,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • Praca hybrydowa (praca zdalna + praca w biurze: 05-831 Młochów, al. Kasztanowa 152)
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.