BFF Polska S.A.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce zatrudnienia
ul. Jana Kilińskiego 66, Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Będziesz obsługiwać klienta w języku polskim – poprzez komunikację m.in. telefoniczną i mailową,
  • Dowiesz się, jak monitorować działania systemu transakcyjnego i będziesz wspierać inne jednostki organizacyjne w celu realizacji zadań zleconych przez zespół Lokaty Facto,
  • Wesprzesz pracę i obowiązki administracyjne oddziału,
  • Będziesz tworzyć i zarządzać powierzonymi raportami operacyjnymi,
  • Nauczysz się, jak otwierać, zamykać i zarządzać depozytami,
  • Będziesz wykonywać inne obowiązki zgodnie z przydzielonymi zadaniami.
  • Będziesz pracować w banku, zespole Lokaty Facto, oferującym jedne z najwyższych oprocentowań lokat w kraju,
Wymagania (mile widziane)
  • Minimum 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w branży bankowej, call center, lub usług finansowych, marketingu, wsparcia sprzedaży czy oddziału,
  • Wykształcenie wyższe (Administracja, Ekonomia, Marketing lub pokrewne dziedziny) – mile widziany absolwent lub student ostatniego roku powyższych studiów;
  • Znajomość sektora bankowego oraz przepisów prawnych.
  • Otwartość na nowe zadania, kreatywność, skrupulatność i dokładność.
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Zorientowanie na wyniki i klienta,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B1,
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • pełne wsparcie ze strony członków zespołu oraz działu HR przez cały okres wdrożeniowy.
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • Karta PLUXEE LUNCH PASS
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Karta PLUXEE
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, karta Pluxee oraz dofinansowanie do posiłków),
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • inspirującą pracę w międzynarodowej firmie w centrum Łodzi,
BFF Banking Group is the largest independent specialty finance in Italy and a leading player in Europe, specialized in the management and non-recourse factoring of trade receivables due from the Public Administrations, securities services, banking and corporate payments.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj