Schenker Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi przesyłek krajowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Młochów (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Efektywna obsługa odchyleń przesyłek zarejestrowanych w oddziale,
  • Obsługa przeszkód w oddziale oraz powiadamianie klientów o przeszkodach w dostawie,
  • Realizacja dyspozycji przekazanych przez klienta,
  • Bieżąca obsługa spraw w aplikacji Comarch i aplikacji 3CX
  • Odpowiedzialność za kompletność oraz jakość informacji.
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami i oddziałami DB Schenker w sprawach związanych z obsługą nieprawidłowości,
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność i precyzyjność, zmysł analityczny,
  • Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na potrzeby Klienta,
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office,
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i nowych możliwości,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku i reagowania na pojawiające się trudności.
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w branży logistycznej.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • inicjatywy dobroczynne
  • Godziny pracy: 6:00-14:00; 10:00–18:00
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Miejsce pracy: 05-831 Młochów, al. Kasztanowa 152
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość