PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Specjalista ds. pomiarów i badań jakościowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. inż. Jana Śmidowicza 48, Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie specjalistycznych pomiarów i badań dostępnymi metodami i posiadaną aparaturą wystawianie świadectw i raportów z dokonanych badań i pomiarów
  • właściwa eksploatacja oraz konserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej
  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie ustalania miejsca dokonywanych pomiarów i badań
Wymagania (oczekiwane)
  • jedna z metod badań nieniszczących VT, PT, MT w stopniu pierwszym
  • znajomość rysunku technicznego i pakietu Office
  • ​doświadczenie w obszarze kontroli odbioru dostaw w firmach produkcyjnych
  • ​wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: okrętownictwo, chemiczne, ochrona środowiska – zależnie od specjalizacji
Korzyści dla kandydata
  • pikniki rodzinne
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie do urlopu, kart MultiSport i Medicoversport, i inne okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników z Funduszu Socjalnego
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • ciekawą pracę przy wymagających projektach znaczących dla obronności RP
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
O firmie

W PGZ Stoczni Wojennej projektujemy, budujemy

i modernizujemy okręty wojenne oraz jednostki cywilne.

W zakresie swojej działalności posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze współpracownikami.

Obecnie budujemy nowoczesną fregatę dla Marynarki Wojennej RP

w ramach Programu „MIECZNIK”.

Naszą pasję do obronności przekładamy na bezpieczeństwo Twoje

i Twoich bliskich.