Royal Tulip Warsaw Apartments

Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce zatrudnienia
ul. Grzybowska 49, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • ścisła współpraca z Revenue Managerem oraz Recepcją i Działem Sprzedaży,
  • profesjonalna i życzliwa obsługa gości hotelowych zgodnie ze standardami Royal Tulip,
  • reagowanie na bieżąc potrzeby oraz życzenia gości,
  • kontrolowanie dokładności wprowadzonych rezerwacji do systemu,
  • Praca od poniedziałku do piątek 9-17, bez dni świątecznych.
  • codzienna kontrola skrzynek mailowych,
  • przygotowywanie ofert specjalnych dla gości indywidulanych i grupowych,
  • odpowiadanie na zapytania rezerwacyjne gości (telefoniczne i mailowe),
  • obsługa rezerwacji indywidualnych i grupowych,
  • kontrola poprawności danych w systemach rezerwacyjnych,
Wymagania (oczekiwane)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • pasja i predyspozycje do pracy w branży hotelowej, wysoka kultura osobista.
  • dobra organizacja własnej pracy.
  • pozytywne i otwarte usposobienie,
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w hotelarstwie, w dziale obsługi klienta,
  • znajomość programu Opera.
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • akcje angażujące pracowników, integrujące zespół (Dzień Szalonego Uniformu, Świętowanie Urodzin, imprezy i wydarzenia integracyjne),
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wartościach i wzajemnym szacunku,
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych bez względu na staż pracy,
  • stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę zlecenie (według preferencji),
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
  • napoje
  • firmowa biblioteka
  • świętowanie urodzin
  • system prowizyjny oparty na wypracowanych upsellach,
  • bony żywieniowe
  • odzież służbową.
  • możliwości rozwoju w strukturach oraz zdobycie doświadczenia w innych działach,
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • prywatna opiekę medyczną, kartę sportową, darmowe posiłki pracownicze,
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
O firmie

Restauracja Mozaika mieści się w obiekcie Royal Tulip.

Obiekt Royal Tulip Warsaw Apartments znajduje się w biznesowym i rozrywkowym sercu stolicy Polski i można nazwać go nowoczesnym aparthotelem. W rzeczywistości tworzymy nową kategorię w branży hotelarskiej: hybrydę luksusowego hotelu, domu i biura. Royal Tulip Warsaw Apartments to miejsce, w którym nasi goście mogą szybko zakorzenić się w mieście, dołączyć do inspirujących rozmów i nawiązać kontakt z sąsiadami i mieszkańcami.

Jesteśmy częścią sieci Louvre Hotels.

Restauracja Mozaika to obowiązkowy punkt entuzjastów doskonałej kuchni w stylowym miejscu. Nasz sekret tkwi w prostocie, którą łączymy z niebanalnością, dzięki czemu trafiamy nawet w bardzo wysublimowane kubki smakowe. W karcie dań królują najwyższej jakości składniki – zawsze pierwszej świeżości, wszystko to w otoczeniu modnych i nowoczesnych wnętrz.

To obowiązkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj