Magtrans Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rozliczeń Floty - Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 500,00 - 5 700,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. Bohaterów Warszawy 116, Busko-Zdrój (powiat buski), Świętokrzyskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • stały kontakt, wsparcie oraz obsługa rozliczeniowa kierowców
  • rozliczanie delegacji kierowców
  • współpraca z innymi działami / firmami zewnętrznymi w zakresie rozliczeń floty i kierowców
  • przyjmowanie dokumentów od kierowców wracających z trasy i ich weryfikacja
  • przygotowanie dokumentów do wyjazdu dla kierowców
  • wprowadzanie danych i ich weryfikacja w systemach informatycznych
  • rozliczanie norm paliwowych
Wymagania (oczekiwane)
  • dokładność i rzetelność w wypełnianiu i weryfikacji dokumentów
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość programu MS Excel, Google Workspace
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 /14 -22)
  • zaangażowanie i chęć nauki
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w zakresie rozliczania floty i kierowców kat. C+E
  • znajomość drugiego języka obcego: rosyjskiego, ukraińskiego lub białoruskiego
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
  • pracę w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku
  • kartę MultiSport Benefit z dofinansowaniem
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie standardy etyczne i pracownicze
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.