Cerrad Sp. z o.o.

Specjalista ds. Social Media

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Radomska 49B, Starachowice (powiat starachowicki), Świętokrzyskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie efektywnych kampanii reklamowych,
  • tworzenie harmonogramów i raportów z realizacji zadań, bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań, weryfikacja i ewentualne modyfikacje przyjętej strategii,
  • rozwój kanałów Social media w Polsce i za granicą – budowanie zasięgu i zaangażowania publiki,
  • monitorowanie i moderowanie aktywności użytkowników mediów społecznościowych
  • mile widziane: samodzielne przygotowanie grafik, przy wykorzystaniu narzędzi graficznych oraz materiałów filmowych wraz z samodzielnym montażem na potrzeby mediów społecznościowych.
  • analiza zachowań konsumentów, optymalizowanie ścieżek efektywnego dotarcia z kreatywnym contentem
  • monitorowanie aktualnych trendów i narzędzi wykorzystywanych w mediach społecznościowych
  • przygotowanie contentu publikacji na profile: Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest, LinkedIn,
  • współtworzenie strategii obecności firmy w Social mediach i jej realizacja we wszystkich kanałach marki,
  • współpraca z influencerami
Wymagania (oczekiwane)
  • zaangażowanie, kreatywność i analityczne myślenie,
  • bardzo dobra znajomość social mediów, w tym trendów oraz skutecznych procesów budowy zasięgów i zaangażowania (znajomość Meta Ads i narzędzi do monitoringu działań w tym obszarze,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami,
  • odpowiedzialność i rzetelność.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
Korzyści dla kandydata
  • miejsce pracy: Starachowice lub Warszawa
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • grupowe ubezpieczenie.